banner

Besondere Behandlungen
   
Terminvereinbarungen: +421 2 5263 5443
e-mail: a3clinic@a3clinic.eu
Dr. Maria Brozman - 1. Ärztin in der Slowakei, die Hautbehandlungen mit dem CO2 Fraktionslaser gemacht hat, Dr. Maria Brozman - 1. ästhetische Dermatovenerologin in der Slowakei mit internationalem Zertifikat für das fat grafting - Auffüllen mit eigenem Fettgewebe, Dr. Maria Brozman - 1. Dermatovenerologin in der Slowakei, die mit Kanülen arbeitet.
Kontakt
Bildergalerie
Neuigkeiten
Preisliste
Kosmetik
Über uns
Anfang

Armpflege

In heutiger Zeit sind schöne weibliche Arme die Visitenkarte der Schönheit und der Jugend. Gepflegte Arme bleiben nicht nur ein unerfüllter Wunschtraum. Bei uns in der A3Clinic haben wir die richtigen Lösungen.
  Behandlung von gealterten Handrücken

Radiesse®
Eine gesunde Haut enthällt Kollagen das ihr Volumen, Elastizität und Kraft gibt. Beim Alterungsprozess verliert die Haut viel eigenes Kollagen. Radiesse® ist ein injizierbarer Hautfüller, bestehend aus Kalzium-Hydroxylapatit-Mikrokugeln, die in einem wasserbasierten Gelträger aufgelöst sind, wobei Kalzium-Hydroxylapatit und seine Bestandteile Kalzium und Phosphat ganz natürlich im menschlichen Gewebe vorkommen. Mit Radiesse® lassen sich nicht nur tiefere und weniger ausgeprägte Falten behandeln und das Hautvolumen wiederherstellen, sondern Radiesse® regt auch die körpereigene Bildung vom Kollagen an und führt so zu einem dauerhaften Ergebnis über mehrere Jahre. Ausserdem ist Radiesse® als weltweit einziges Produkt von der FDA (Food and Drug Administration) für die Behandlung von gealterten Handrücken zugelassen.

vor der Behandlung
nach der Behandlung
  Entfernen der übermässigen Behaarung
Laserová epilácia je v súčasnosti najúčinnejšia metóda odstraňovania nežiadúceho ochlpenia, s najdlhšie trvajúcim účinkom. Na zákrok sa používa vysokokvalitný diódový laser – LIGHT SHEER od firmy Lumenis. Je vhodný na šetrné ošetrenie všetkých fototypov I-VI.
Laserový lúč sa vychytáva v pigmente chĺpku, kde prebehne tepelná reakcia, ktorá chĺpok zničí. Podmienkou úspešnej epilácie je zasiahnutie chĺpkov v rastovej fáze. Pretože na ľudskom tele sa v tomto štádiu nachádza približne iba 30-40% chĺpkov, je potrebné toto ošetrenie opakovať. Počet opakovaní je individuálny, minimálne je potrebné 3-5 zákrokov v predpísaných intervaloch.
Pred zákrokom sa neodporúča 3-5 týždňov chĺpky vytrhávať, môžu sa holiť alebo strihať. Týždeň po zákroku odporúčame ochranu ošetrených oblasti pred slnkom.
  Entfernen von Pigmentierungen
Na korekciu pigmentových škvŕn sa v súčastnosti najčastejšie využíva liečba intenzívnym pulzným svetlom (IPL). V prípade odolávajúcich, alebo hlbšie uložených pigmentácií je riešením aplikácia TCA peelingu (kyselina trichloroctová). Doplnkom pri liečbe pigmentácií sú bieliace krémy.   Entfernen vom übermässigen Schwitzen
Nadmerné potenie v podpazuší, na dlaniach alebo nohách býva často nepríjemne a dokáže znížiť kvalitu sociálneho života.
Okrem bežného potenia, ktorým sa telo ochladzuje a odstraňujú sa z tela nepotrebné látky, trpí mnoho ľudí aj nadmerným potením – hyperhidrózou. Nadmerné potenie môže byť dôsledkom endokrinnej poruchy. Lokálna hyperhidróza, v určitej oblasti, napr. na dlaniach, chodidlách, v podpazuší, súvisí často so stresmi a zlou životosprávou.
​K odstráneniu potenia používame botulotoxínové injekcie. Ich princípom je zabránenie prenosu vzruchu nervových vlákien na potné žľazy. Trvanie účinku je individuálne, približne 9 – 12 mesiacov. Potom je možné zákrok opakovať.
  Hyaluronsäure
Súčasným trendom v estetickej medicíne je využitie vstrebateľných výplňových implantátov na báze kyseliny hyalurónovej. Používajú sa na vyplnenie kožných nerovností, vrások, na doplnenie a cielené zväčšenie objemu. Najčastejšie sa používa kyselina hyalurónová, ktorá je prirodzenou súčasťou kože, čím sa minimalizuje riziko alergickej reakcie. Kyselina hyaulurónová po aplikácii naväzuje molekuly vody, a tým sa vyplní, alebo zväčší objem. Dĺžka trvania efektu je individuálna, od 6 do 24 mesiacov.
Na našej klinike aplikujeme celosvetovo používané prípravky: Teosyal, Juvaderm, Restylane, Esthelis. Na vyžiadanie vám vieme zabezpečiť akýkoľvek iný prípravok.
  Endermologie mit LPG System (Lipomassage, Cellulitebehandlung, Umfangreduzierung)
Endermológia povzbudzuje cievny a lymfatický systém, a tým redukuje zadržiavanie vody v tele. Taktiež modeluje postavu a zmenšuje objem určitých častí tela zvýšením lipolýzy v rôznych vrstvách tukového tkaniva. Zanedbateľný nie je ani jej vplyv na pokožku, keďže pôsobí ako peeling, ktorý odstraňuje odumreté bunky a obnovuje prirodzenú žiarivosť pleti. Vďaka týmto mnohým výhodám sa metóda endermológie využíva ako omladzujúca terapia. Poskytuje prakticky všetko, čo ženy od kozmetiky požadujú. Ako súčasť odtučňovacieho programu (pre mužov aj ženy) dosahuje perfektné výsledky mechanickým a fyziologickým pôsobením na hlboko uložené tukové vrstvy a stimuláciou telesného mechanizmu na odstraňovanie tukov. Táto metóda je ideálnym riešením na redukciu celulitídy a zlepšenie celkového estetického vzhľadu. V kontexte liposukcie sa využíva pred operáciou i po nej na zlepšenie pooperačných výsledkov.