banner

Besondere Behandlungen
   
Terminvereinbarungen: +421 2 5263 5443
e-mail: a3clinic@a3clinic.eu
Dr. Maria Brozman - 1. Ärztin in der Slowakei, die Hautbehandlungen mit dem CO2 Fraktionslaser gemacht hat, Dr. Maria Brozman - 1. ästhetische Dermatovenerologin in der Slowakei mit internationalem Zertifikat für das fat grafting - Auffüllen mit eigenem Fettgewebe, Dr. Maria Brozman - 1. Dermatovenerologin in der Slowakei, die mit Kanülen arbeitet.
Kontakt
Bildergalerie
Neuigkeiten
Preisliste
Kosmetik
Über uns
Anfang

Körperpflege

In unserer körperbetonter Zeit ist ein jugendlich straffer, gepflegter Körper das Sinnbild einer schönen und erfolgreichen Frau. WIr in der A3Clinic können Ihnen helfen Ihren Körper wieder straffer und begehrenswerter zu machen.
  Cellulitis

Veľa žien v dnešnej dobe trápi celulitída. Celulitída je porucha ukladania tuku. Vyvíja sa v najvrchnejšej vrstve kože. V tejto vrstve sú tukové lalôčiky obkolesené väzivovými stenami, ktoré tuk rozdeľujú do komôrok – vzniká tak vzhľad pomarančovej kože. Na vzniku celulitídy sa podieľa v najväčšej miere hormonálna nerovnováha.

Zlé stravovacie návyky a nedostatok pohybu nie sú hlavnými príčinami vzniku celulitídy. V pokročilom štádiu celulitída začína byť už zdravotným problémom, pretože dochádza k zhoršeniu fungovania lymfatického systému.

Na našej klinike používame k úprave celulitídy celotelové programy pomocou prístroja LPG a rádiofrekvencie.

  Formen vom Körper
Ramená

Veľmi častým problémom u žien je tiež ochabovanie kože v oblasti ramien, alebo nadmerné ukladanie tuku.

Stehna

Častým problémom žien býva nadmerné ukladanie tuku na stehnách. Tento problém má v slovenskej populácii väčšina žien, so svojimi stehnami nie je spokojná každá druhá klientka. Tvar stehien je daný predovšetkým geneticky, prirodzene sa na ňom podieľa aj životospráva a životný štýl.

Upravit tvar stehien ide do určitej miery športom, životosprávou. Pomáhať môžu kozmetické prípravky a prístroje. Na našej klinike ponúkame tvarovanie postavy pomocou prístroja LPG, rádiofrekvenciou a ultrazvukom.

Brucho a boky

Podporiť tvar a pevnosť kože na bruchu a bokoch sa dá kozmetickými prípravkami , ktoré boli špeciálne vyvinuté na tieto partie. Používame aj telové prístrojové ošetrenia.

  Entfernen vom übermässigen Schwitzen

Nadmerné potenie v podpazuší, na dlaniach alebo nohách býva často nepríjemne a dokáže znížiť kvalitu sociálneho života.

Okrem bežného potenia, ktorým sa telo ochladzuje a odstraňujú sa z tela nepotrebné látky, trpí mnoho ľudíaj nadmerným potením – hyperhidrózou. Nadmerné potenie môže byť dôsledkom endokrinnej poruchy. Lokálna hyperhidróza, v určitej oblasti, napr. na dlaniach, chodidlách, v podpazuší, súvisí často so stresmi a zlou životosprávou.

K odstráneniu potenia používame botulotoxínové injekcie. Ich princípom je zabránenie prenosu vzruchu nervových vlákien na potné žľazy. Trvanie účinku je individuálne, približne 9 – 12 mesiacov. Potom je možné zákrok opakovať.

  Dauerhafte Haarentfernung

Laserová epilácia je v súčasnosti najúčinnejšia metóda odstraňovania nežiadúceho ochlpenia, s najdlhšie trvajúcim účinkom. Na zákrok sa používa vysokokvalitný diódový laser – LIGHT SHEER od firmy Lumenis. Je vhodný na šetrné ošetrenie všetkých fototypov I-VI.

Laserový lúč sa vychytáva v pigmente chĺpku, kde prebehne tepelná reakcia, ktorá chĺpok zničí. Podmienkou úspešnej epilácie je zasiahnutie chĺpkov v rastovej fáze. Pretože na ľudskom tele sa v tomto štádiu nachádza približne iba 30-40% chĺpkov, je potrebné toto ošetrenie opakovať. Počet opakovaní je individuálny, minimálne je potrebné 3-5 zákrokov v predpísaných intervaloch.

Pred zákrokom sa neodporúča 3-5 týždňov chĺpky vytrhávať, môžu sa holiť alebo strihať. Týždeň po zákroku odporúčame ochranu ošetrených oblasti pred slnkom.