banner

Special
Treatments
   
Appointments: +421 2 5263 5443
e-mail: a3clinic@a3clinic.eu
Contacts
Gallery
News
Price List
Beauty Salon
About Us
Home

Novinky

UltheraJednotka v omladzovaní
Vyhľadávané a najobľúbenejšie omladzujúce ošetrenie - ultrazvukový lifting ULTHERA ponúkame aj na našej klinike. Jeho výsledky sú porovnateľné s plastickou chirurgiou – už jednorázové ošetrenie spevní, zjednotí a vypne pokožku. Tvár má jasnejšie kontúry a pôsobí sviežim dojmom.

Odstraňovanie kruhov pod očami

Zbavte sa kruhov pod očami na počkanie! Od 30. roku života je viac ako 50% žien nespokojných so svojimi kruhmi pod očami, no napriek tomu je ich odstránenie až siedme v poradí medzi estetickými ošetreniami. Prečo je to tak? Doteraz neexistoval produkt, ktorý by bol špeciálne určený na citlivú oblasť okolia očí.

Kruhy pod očami: veľmi rozšírený problem

Čo sú to vlastne kruhy pod očami?
Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, jemná a ľahko odhalí známky únavy či starnutia. Kruhy pod očami sa objavujú najprv v kútikoch očí a neskôr sa rozširujú, čo spôsobuje, že oči pôsobia smutne a unavene.
Aké sú príčiny ich vzniku?
Kruhy pod očami môžu vznikať z rôznych dôvodov: únava, nedostatočné prekrvenie pokožky, nezdravý životný štýl, ale veľmi často sú aj dedičné.
Existuje účinné ošetrenie?
Ponúkame Vám najnovšiu inováciu v ošetreniach kruhov pod očami: TEOSYAL® Redensity II Eyes.
Prečo je produkt Teosyal® Redensity [II] EYES jedinečný?
Je to injektovateľný gél na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý je ako prvý na trhu špeciálne určený na ošetrenie jemnej a citlivej oblasti okolia očí. Obsahuje výnimočné zloženie 3 v 1: kyselinu hyalurónovú, ktorá dodáva pokožke hydratáciu, elasticitu a pevnosť, dermo- reštrukturalizačný komplex látok (8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a vitamín B6), ktorý obnovuje štruktúru pokožky a lidokaín. Tento gél bol vyvinutý vďaka odborným znalostiam a poznatkom oddelenia výskumu a vývoja TEOXANE Laboratories.
Pre koho je Teosyal® Redensity [II] EYES určený?
Pre ženy a mužov s kruhmi pod očami. Produkt nie je vhodný na tmavé pigmentové kruhy a príliš veľké vačky pod očami, ktoré si už vyžadujú chirurgický zákrok.

Prirodzené, bezpečné a dlhotrvajúce výsledky.

Kedy sú výsledky viditeľné?
Výsledky sú viditeľné okamžite po aplikácii a trvajú v priemere 12 mesiacov (podľa klinickej štúdie).
Je aplikácia v tejto oblasti bolestivá?
Zloženie produktu Teosyal® Redensity II EYES, obsahuje lidokaín, anestetikum, ktoré zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie.
Zanecháva injektovanie na koži nejaké stopy?
V mieste aplikácie sa môže objaviť začervenanie a jemné modrinky, ktoré je možné zjemniť prikladaním chladiaceho vankúšika po injektovaní.


PRED

PO

Zlepšenie elasticity pokožky

Pôsobí Vaša pleť unavene?
Je Vaša pokožka suchá a objavujú sa na nej prvé vrásky?

Vek, stres, nerovnováha hormónov (po pôrode, v menopauze...), ako aj slnko, fajčenie a nesprávny životný štýl, to všetko sú faktory, ktoré zapríčiňujú starnutie Vašej pokožky. Ak je pokožka v akomkoľvek veku matná a bez lesku, pôsobí staršie.

Vaša pleť vyzerá unavene, tvoria sa na nej rôzne záhyby a línie, objavujú sa prvé vrásky. Štruktúra pokožky je nerovnomerná, čo môže vytvárať na Vašej tvári tmavé miesta a pokožka tak postupne stráca svoju prirodzenú schopnosť odrážať svetlo. Vyzeráte smutne a vyčerpane.

Riešenie:
LIGHT FILLING™ pomocou TEOSYAL PureSense Redensity I

Light Filling je nový koncept ošetrenia, ktorý spája výplňové techniky a mezoterapiu. Ako jediný hĺbkovo mení štruktúru Vašej pokožky a obnovuje jej schopnosť odrážať svetlo. Táto inovácia garantuje jednotný a dokonale prirodzený výsledok.

IMG

Prečo je produkt Teosyal Redensity [I] jedinečný?

EXKLUZÍVNE ZLOŽENIE

Dôsledne vybrané účinné zložky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke:

  • 15mg/g kyseliny hyalurónovej: pre optimálnu hydratáciu.
  • Komplex účinných látok, ktoré obnovujú štruktúru pokožky:
    8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a 1 vitamín.
  • Lidokaín: anestetický účinok pre lepší komfort pri injektovaní.
OPTIMÁLNA BEZPEČNOSŤ

Vysoké požiadavky v oblasti kvality a prieskum pre čo najlepšiu toleranciu viedli k vývoju mimoriadne čistého produktu.

JEDNODUCHÝ A EFEKTÍVNY SPÔSOB OŠETRENIA

Light Filling ošetrenie spočíva v aplikovaní malých vpichov produktu Redensity I, tak, aby sa kyselina hyalurónová a komplex účinných látok, ktoré obnovujú štruktúru pokožky, rozšírili rovnomerne. Pre zabezpečenie optimálnej obnovy štruktúry pokožky sa odporúčajú 3 Light Filling ošetrenia v 3 týždňových intervaloch.
Na dosiahnutie čo najlepších účinkov sa odporúčajú 2 až 3 ošetrenia ročne.

LIGHT FILLING™: KTO MÔŽE PODSTÚPIŤ TOTO OŠETRENIE?

V akomkoľvek veku, pokiaľ sa objavia a vznikajú nasledujúce príznaky starnutia:

unavené, poklesnuté črty tváre, strata jasu a žiarivosti pleti, vrásky a záhyby, nespokojnosť so stavom pokožky

KEDY?

  • Pravidelne, ako celkové omladzujúce ošetrenie. (3 Light Filling™ ošetrenia v 3 týždňových intervaloch pre optimálnu obnovu štruktúru pokožky, potom 2 až 3 ošetrenia ročne pre zachovanie účinkov ošetrenia).
  • Ako alternatíva alebo aj kombinácia s výplňovými materiálmi na báze kyseliny hyalurónovej v injekčnej forme a ostatnými kozmetickými ošetreniami.
  • Príležitostne, po nadmernom vystavovaní pokožky slnku alebo ako prežiarujúce ošetrenie pred dôležitou spoločenskou udalosťou.

KTORÉ OBLASTI MÔŽU BYT OŠETRENÉ?

Light Filling™ ošetrenie je vhodné pre oblasť tváre, krku a taktiež dekoltu, ktorá je obzvlášť citlivá, jemná a často zanedbávaná pri bežných ošetreniach.

VIDITEĽNÉ A PRIRODZENÉ VÝSLEDKY

LIGHT FILLING™ - Odraz mladosti

  • Pokožku rovnomerne a prirodzene vypne
  • Navráti jej jas a tým pleť znovu rozžiari a vyhladí