banner

Special
Treatments
   
Appointments: +421 2 5263 5443
e-mail: a3clinic@a3clinic.eu
Contacts
Gallery
News
Price List
Beauty Salon
About Us
Home

Body Care

A3Clinic has solutions to brighten tired , stressed and aged skin, to remove body imperfections and help solving skin problems.

Our clinic offers various body programs with which you get in shape. Whether you use our anti-cellulite or body modeling programs, or if you want to eliminate excessive sweating, we hope that you will leave us with a better feeling .

  Cellulitis

Veľa žien v dnešnej dobe trápi celulitída. Celulitída je porucha ukladania tuku. Vyvíja sa v najvrchnejšej vrstve kože. V tejto vrstve sú tukové lalôčiky obkolesené väzivovými stenami, ktoré tuk rozdeľujú do komôrok – vzniká tak vzhľad pomarančovej kože. Na vzniku celulitídy sa podieľa v najväčšej miere hormonálna nerovnováha.

Zlé stravovacie návyky a nedostatok pohybu nie sú hlavnými príčinami vzniku celulitídy. V pokročilom štádiu celulitída začína byť už zdravotným problémom, pretože dochádza k zhoršeniu fungovania lymfatického systému.

Na našej klinike používame k úprave celulitídy celotelové programy pomocou prístroja LPG a rádiofrekvencie.

  Body shaping
Ramená

Veľmi častým problémom u žien je tiež ochabovanie kože v oblasti ramien, alebo nadmerné ukladanie tuku.

Stehna

Častým problémom žien býva nadmerné ukladanie tuku na stehnách. Tento problém má v slovenskej populácii väčšina žien, so svojimi stehnami nie je spokojná každá druhá klientka. Tvar stehien je daný predovšetkým geneticky, prirodzene sa na ňom podieľa aj životospráva a životný štýl.

Upravit tvar stehien ide do určitej miery športom, životosprávou. Pomáhať môžu kozmetické prípravky a prístroje. Na našej klinike ponúkame tvarovanie postavy pomocou prístroja LPG, rádiofrekvenciou a ultrazvukom.

Brucho a boky

Podporiť tvar a pevnosť kože na bruchu a bokoch sa dá kozmetickými prípravkami , ktoré boli špeciálne vyvinuté na tieto partie. Používame aj telové prístrojové ošetrenia.

  Elimination of excessive sweating

Excessive sweating in the armpits, palms or feet is often uncomfortable and can reduce the quality of social life.

In addition to normal sweating, which cools the body and removes waste products from it , many people suffer from excessive sweating - hyperhidrosis. Excessive sweating may be due to endocrine disorders. Local hyperhidrosis in a certain areas - for example on the palms, soles, armpits - is often related to stress or poor eating habits.

To remove perspiration we use botulinum toxin injections. Their principle is to prevent the transmission of excitation of nerve fibers to the sweat glands. Duration of the action of botulinum toxin is individual, approximately 9-12 months. Then you can repeat the procedure.

  Removal of excessive hair

Laserová epilácia je v súčasnosti najúčinnejšia metóda odstraňovania nežiadúceho ochlpenia, s najdlhšie trvajúcim účinkom. Na zákrok sa používa vysokokvalitný diódový laser – LIGHT SHEER od firmy Lumenis. Je vhodný na šetrné ošetrenie všetkých fototypov I-VI.

Laserový lúč sa vychytáva v pigmente chĺpku, kde prebehne tepelná reakcia, ktorá chĺpok zničí. Podmienkou úspešnej epilácie je zasiahnutie chĺpkov v rastovej fáze. Pretože na ľudskom tele sa v tomto štádiu nachádza približne iba 30-40% chĺpkov, je potrebné toto ošetrenie opakovať. Počet opakovaní je individuálny, minimálne je potrebné 3-5 zákrokov v predpísaných intervaloch.

Pred zákrokom sa neodporúča 3-5 týždňov chĺpky vytrhávať, môžu sa holiť alebo strihať. Týždeň po zákroku odporúčame ochranu ošetrených oblasti pred slnkom.