banner

Special
Treatments
   
Appointments: +421 2 5263 5443
e-mail: a3clinic@a3clinic.eu
Contacts
Gallery
News
Price List
Beauty Salon
About Us
Home

Vyplnenie objemov a kontúr

Poklesnutá koža je známkou starnutia. Znižovanie elasticity pleti a tvorba vrások je prirodzeným procesom, ktorým prechádza každý. Pritom už drobné vyplnenie objemu dokáže radikálne upraviť vzhľad a celkový výraz tváre. V kombinácii s vyhladením drobných vrások a dokonalou kozmetickou starostlivosťou znamená vyriešenie tohto problému posunutie veku o niekoľko rokov späť.
Kyselina hyalurónová

Súčasným trendom v estetickej medicíne je využitie vstrebateľných výplňových implantátov na báze kyseliny hyalurónovej. Používajú sa na vyplnenie kožných nerovností, vrások, na doplnenie a cielené zväčšenie objemu. Najčastejšie sa používa kyselina hyalurónová, ktorá je prirodzenou súčasťou kože, čím sa minimalizuje riziko alergickej reakcie. Kyselina hyaulurónová po aplikácii naväzuje molekuly vody, a tým sa vyplní, alebo zväčší objem. Dĺžka trvania efektu je individuálna, od 6 do 24 mesiacov.

Na našej klinike aplikujeme celosvetovo používané prípravky: Teosyal, Juvaderm, Restylane, Esthelis. Na vyžiadanie vám vieme zabezpečiť akýkoľvek iný prípravok.

Vyplnenie objemu pier

Veľa žien túži po plných perách. Vzhľad úst, pier, je daný dedičnosťou. Najčastejšiou príčinou zhoršenia tvaru perí býva vek. Tak, ako s pribúdajúcimi rokmi ochabuje pokožka tváre, pery sa vtáčajú smerom do úst a zmenšujú sa. Prestávajú mať mladistvý vzhľad a pozvoľne menia vzhľad celej tváre.

Vstrebateľné výplňové materiály zväčšujú objem pier, ale aj zlepšujú ich tvar. Z týchto materiálov používáme najčastejšie kyselinu hyalurónovú v najmodernejších produktoch (Restylane Lip – volume refresh, Juvederm Lift, Teosyal Kiss). Do perí sa vstrekuje tenučkou ihličkou alebo kanylou a vyplňuje miesta, ktoré potrebuju zväčšiť objem. Efekt vydrží cca 1 rok.

Aplikácia výplňových materiálov sa robí v lokálnej anestézii, klient môže komunikovať s lekárom. Deň až dva po zákroku môžu byť pery viac opuchnuté.

Vlastný tuk

Vyhladenie vrások aplikáciou vlastných tukových buniek (lipotransfer) je nová, veľmi efektívna metóda, ktorá znamená doslova revolúciu v estetickej medicíne. Pri jedinom zákroku je klientovi odsaný tuk liposukciou z problematických partií, ako sú boky, stehná, brucho a pod., a následne je aplikovaný do miest, kde je ho nedostatok, napr. do nosovoústnych vrások, pri strate objemu.